Головна Комбінат Новини Акціонерам Продукція Послуги Магазин Контакти EN RU


Новини


2018


Відбулись чергові збори акціонерів ПрАТ "Запорізький абразивний комбінат"

26 квітня 2018 року в залі засідань заводоуправління ПрАТ "Запорізький абразивний комбінат" відбулись чергові загальні збори акціонерів.
На розгляд було винесено 12 питань.
Частина з них стосувалася підсумків фінансово-господарської діяльності товариства у звітному році, про які зборам доповів голова правління Анатолій Береза. Збори затвердили звіт правління, акт ревізійної комісії, основні показники фінансово-господарської діяльності товариства за звітний період, розподіл прибутку та інші питання порядку денного.
Збори також розглянуло і затвердило планові показники і основні напрямки діяльності товариства у 2018 році з модернізації виробництва, освоєння нових видів продукції, впровадження енергозберігаючих технологій, автоматизації системи обробки інформації та управління.


Запорізький абразивний комбінат - на виставці «INTERTOOL 2018»

З 15 по 18 травня 2018 року комбінат візьме участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «INTERTOOL 2018», яка буде проходити на території Міжнародного виставкового центру (Київ, Броварський проспект, 15, ст. Метро «Лівобережна»).
На стенді будуть представлені шліфувальні матеріали та мікропорошки електрокорунду нормального, карбіду кремнію чорного, нітриду бору, шліфувальна шкурка і вироби з неї, шліфувальний інструмент на керамічній і бакелітовій зв'язках, відрізні і зачисні круги.
Запрошуємо вас ознайомитися з нашою продукцією, задати питання, обговорити умови співпраці.

Чекаємо зустрічі з вами на виставці «INTERTOOL 2018»!


Реєстрація на сайті виставки «INTERTOOL 2018»


Запорізький абразивний комбінат представив свою продукцію на міжнародній спеціалізованій виставці

З 21 по 24 березня 2017 у м.Кишинів (Молдова) комбінат приймав участь у Міжнародній спеціалізованій виставці будівельних технологій, обладнання, інструментів і матеріалів MOLDCONSTRUCT-2018. У виставці взяли участь понад 150 компаній з Молдови, України, Білорусі, Росії, Німеччини, Румунії
Дякуємо всім за відвідування нашого стенду!


Приватне акціонерне товариство "Запорізький абразивний комбінат"
вул. Олексія Поради, 44, Запоріжжя, 69600, Україна
www.abrasive.zp.ua