Запоріжабразив - Постачання електричної енергії


Порядок надання повідомлень про загрозу електробезпеці споживачів

Порядок визначає процедуру надання інформації про загрозу електробезпеці споживачів.

Він створений для оперативного реагування та швидкої локалізації подій, які становлять загрозу електробезпеці людей, тварин або можуть призвести до системних збоїв у роботі обладнання чи аварій на виробництві.І. Дії працівників або свідків нещасного випадку чи аварії, яка становить загрозу електробезпеці:

1. Строк подачі інформації: негайно.
2. Кому подається інформація:
• Працівниками – безпосередньому керівнику працівника або іншій посадовій особі підприємства особисто або по телефону.
• Споживачами – зателефонувати за номером: 287-63-38, 289-63-38.
3. Порядок дій:
у випадку виявлення подій, які становлять загрозу електробезпеці людей, тварин або можуть призвести до системних збоїв у роботі обладнання чи аварій на виробництві необхідно перш за все самому тримати безпечну відстань від місця події (у випадку замикання на землю чи падіння дерева на провода повітряних ліній безпечна відстань становить не ближче 8 метрів); сповістити про небезпеку оточуючих, запобігти наближеню до місця аварії випадкових перехожих чи тварин. повідомити про те, що сталося через засоби зв`язку або нарочним безпосереднього керівника або іншу уповноважену особу на підприємстві; для споживачів – зателефонувати за номером: 287-63-38, 289-63-38.

ІІ. Дії керівників або інших уповноважених осіб на підприємстві у разі отримання повідомлення про нещасний випадок чи аварію, яка становить загрозу електробезпеці:
1. Строк подачі інформації: негайно.
2. Кому подається інформація: у разі пожежі на об’єктах повідомити за допомогою засобів зв`язку чергового диспетчера ПрАТ «Запоріжабразив», зателефонувавши за номером: 287-63-38, 289-63-38.
3. Порядок дій: керівники на місцях перш за все повинні оцінити ситуацію і визначити наслідки від настання нещасного випадку або інших подій, які становлять загрозу електробезпеці; організувати за необхідності надання першої медичної допомоги; прийняти невідкладні заходи по недопущенню подібних подій.


Для надання повідомлення про загрозу електробезпеці також можно зателефонувати за номером 287-62-29 або надіслати листа електронною поштою на адресу: oge1@abrasive.zp.ua


Начало | Комбинат | Новости | Акционерам | Продукция | Услуги | Контакты